On the Rocks Helsinki Oy

Mikonkatu 15, Helsinki
club@rocks.fi
+358400630960 (klo 14 jälkeen)

_______________________________________________________________

IIII

Opening hours

STREET BAR
Sunday – Thursday 16-04.30
Friday – Saturday 16-05
During summertime 12.00-04.00

ROCKS CLUB
Viikolla avoinna tapahtumien yhteydessä.
Viikonloppuisin 20-04.30

On the Rocksin alakerrassa eteispalvelumaksu 3 €. (Eteispalvelumaksu sisältää vaatesäilytyksen)

_______________________________________________________________
II

YHTEYSTIEDOT

IIII

Keikkatiedustelut / Bookings

Keikkatiedustelut sähköpostitse ainoastaan osoitteeseen:
bookings@rocks.fi

Ravintolapäällikkö / Restaurant Manager

Bella Lyytikäinen
bella@rocks.fi

Ohjelmapäällikkö / Programme Manager

Iiro Ylönen
iiro@rocks.fi

Markkinointi & PR / Marketing Manager

Kia Koistinen
kia@rocks.fi

Tuotanto / Production

production@rocks.fi

Tekniikka

Mikko Salonen
tekniikka@rocks.fi

_______________________________________________________________

 LASKUTUS >>

TIETOSUOJASELOSTE >>